РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000491439<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Філіпчук В. О. 
Європейська інтеграція як засіб державотворення в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / В. О. Філіпчук; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Доведено, що державотворення, націотворення та державне управління перебувають у тісному взаємозв'язку в межах державотворчих процесів, а застосування базових чинників модерного націотворення в процесі сучасного державотворення сприяє формуванню реальної практичної державотворчої ідеї, здатної перетворитися на державну політику в різних сферах життєдіяльності держави, яку національна система державного управління зможе реалізувати за об'єктивних політичних та економічних умов і сконсолідувати українців, перетворюючи їх на реальну державотворчу націю. Виявлено особливості легітимізації та підвищення ефективності національних систем державного управління в процесі державотворення, головна суть яких полягає у взаємозумовленості та взаємозв'язку між процесом європейської інтеграції та реформуванням державного управління. Європейська інтеграція як засіб державотворення є при цьому причиною та результатом реформування державної служби, оскільки можлива лише за умови ефективного функціонування системи державного управління. Водночас вона є і стимулом для підвищення ефективності діяльності цілісної системи державного управління. Зазначено, що європейська інтеграція як засіб державотворення завдяки своїй гнучкості не вимагає уніфікації управлінських моделей, однак комплексність передвступних до ЄС завдань і використання в європейському управлінському просторі передових управлінських практик стимулюють реформування національних систем державного управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського