Перець О. Є. Становлення і розвиток музичної освіти в Таврійській губернії (кінець XIX - початок XX століття) : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / О. Є. Перець; Республік. ВНЗ "Крим. гуманітар. ун-т". - Ялта, 2014. - 20 c. - укp.Проаналізовано процес становлення та розвитку музичної освіти в Таврійській губернії кінця XIX - початку XX ст. Визначено історичні, соціально-економічні, освітні та культурні передумови становлення музичної освіти губернії. Виокремлено етапи розвитку цього регіонального процесу в межах наукового дослідження. Уточнено й обгрунтовано можливості творчого використання досвіду музичної освіти в Таврійській губернії зазначеного періоду в сучасних освітніх закладах України. Набули подальшого розвитку питання змісту, форм та методів загальної, музично-педагогічної та професійної музичної освіти. Досліджено питання внеску діячів освіти й культури краю в розвиток музичної освіти. Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(0)53
Рубрики:
Шифр НБУВ: РА407906 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|