РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000493090<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Міхеєва О. К. 
Правоохоронні органи УСРР в роки непу: історичні аспекти формування та діяльності : автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 07.00.01 / О. К. Міхеєва; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2012. - 38 c. - укp.

Здійснено комплексне дослідження системи правоохоронних органів УСРР та їх діяльності у період нової економічної політики. Надано детальну характеристику суспільству радянської України як аномічному, що було результатом процесів системної трансформації з їх основними складовими - структурною, культурною та поведінковою кризами. Виявлено складності, з якими зіштовхувалася радянська влада на шляху застосування класового підходу у провадженні правоохоронної діяльності в суспільстві, де соціальна структура перебувала у стані активної трансформації. Показано динаміку класового підходу у кримінальній політиці радянської влади від вимог обов'язкового дотримання класового принципу до втрати чітких соціальних обрисів злочинця. Наведено практику змішування політичних і кримінальних злочинців, розчинення численних фактів прояву соціального опору владі у статистиці кримінальних злочинів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)613-5 + Х819(4УКР)112.01-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389731 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського