РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000493266<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Малик В. Д. 
Диференційоване лікування діафізарних переломів кісток гомілки з використанням блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.21 / В. Д. Малик; ДУ "Ін-т травматології та ортопедії НАМН України". - К., 2012. - 221 c. - укp.

Наведено основні чинники, що визначають структуру первинної інвалідності й основні фактори впливу на результати лікування після оперативного лікування діафізарних переломів великогомілкової кістки. Вперше визначено рентгенологічні ознаки перебігу репаративного остеогенезу у разі переломів кісток гомілки за умов застосування блокувального інтрамедулярного остеосинтезу (БІОС). Показано, що формування масивної періостальної муфти навколо місця перелому є характерною ознакою загоєння у випадках застосування БІОС, а за застосування традиційного металоостеосинтезу пластинами DCP наявність періостальної кісткової мозолі може свідчити про незадовільний перебіг репаративного остеогенезу поряд з резорбцією навколо фіксуючих гвинтів. Удосконалено технології хірургічного лікування переломів кісток гомілки та розроблено алгоритм диференційованого застосування БІОС у разі діафізарних переломів кісток гомілки, заснований на врахуванні тяжкості ушкодження, наявності чи відсутності перелому малогомілкової кістки в нижній і середній третині гомілки. Вперше на основі біомеханічних досліджень обгрунтовано показання до остеосинтезу малогомілкової кістки за різних рівнів її пошкодження за умов застосування БІОС. Доведено переваги БІОС у порівнянні до традиційної технології під час лікування діафізарних переломів кісток гомілки, які полягають у підвищенні кількості задовільних результатів лікування хворих на 27,4 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.558.088.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388963 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського