РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000493855<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Каганець О. О. 
Вплив санітарно-гігієнічних умов виробництва меду, різного ботанічного походження, на показники його якості та безпечності : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.06 / О. О. Каганець; М-во аграр. політики та продовольства України, Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. - Л., 2012. - 20 c. - укp.

Вперше встановлено вплив санітарно-гігієнічних умов виробництва меду на показники його якості та безпечності, охарактеризовано мікробіологічний ризик щодо Cl. botulinum. Вдосконалено процеси органолептичного оцінювання та пилкового аналізу меду шляхом розробки комплексної фізико-хімічної характеристики монофлорного меду для забезпечення можливості проведення ефективної процедури ідентифікації та ветеринарно-санітарного контролю. Встановлено, шо для Одеської області характерні такі види монофлорного меду, як: яблуневий, з черешні, персика, аличі. Вони мають відмінності в будові пилкових зерен, органолептичних показниках і фізико-хімічних характеристиках, що може слугувати основою для їх ідентифікації, географічного маркування та ветеринарно-санітарного контролю. Встановлено, що фізико-хімічні властивості даних монофлорних видів меду знаходяться в межах норм, встановлених вітчизняними нормативними документами. У пробах меду, які досліджували, виділені такі мікроорганізми: Bacillus spp., Cl. perfringens, Cl. botulinum, БГКП, Staphylococcus aureus, E. coli, дріжді, плісеневі гриби. Рівень санітарії на кожній з технологічних операцій виробництва меду впливає на його мікробну контамінацію в бік збільшення. Встановлено п'ять основних критичних точок управління за системою НАССР, що сприятиме здійсненню ветеринарно-санітарного контролю відповідно до сучасних вимог та одержанню меду належної якості та безпечності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123.814-1 + П817.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388611 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського