РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000494038<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Щедров А. О. 
Значення факторів імунного запалення та ендотеліальної дисфункції в діагностиці і профілактиці аномалій пологової діяльності : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / А. О. Щедров; Харк. нац. мед. ун-т. - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Визначено основні показники імунологічного та гормонального статусу пацієнток з даною патологією. Запропоновано нове рішення актуального наукового завдання щодо профілактики розвитку аномалій пологової діяльності із з'ясуванням значення цитокінів і факторів ендотеліальної дисфункції, з метою зниження частоти несприятливих наслідків під час пологів за даної патології для матері та плоду. Доведено, що факторами ризику розвитку первинної, вторинної та дискоординованої пологової діяльності є зміни вмісту ендотелін-1, циклічний 3'-, 5'-гуанозінмонофосфат і цитокінів, які треба використовувати як прогностичні критерії розвитку аномалії пологової діяльності (АПД). Ступінь важкості порушення судинної ланки за аномалії пологової діяльності АПД залежить від ендотеліальної дисфункції й ендотеліальних механізмів вазорегуляції та характеризується ендотелій-залежною вазодилатацією, що визначається змінами в пробі з реактивною гіперемією плечової артерії. Доведено, що за АПД відбувається пригнічення Т-клітинної ланки імунітету порівняно зі здоровими породіллями, спостерігаються підвищення сумарної активності факторів згортання крові, відбуваються порушення синтезу гормонів, відповідальних за скорочувальну діяльність і енергетичний потенціал міометрію. Доведено необхідність у вагітних групи ризику щодо розвитку АПД із 36-ти тижнів проводити медикаментозну підготовку, з урахуванням рівня цитокінів і ендотелій-залежної вазодилятації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387607 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського