РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000494572<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Біла В. В. 
Патогенетичне лікування загрози передчасних пологів : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / В. В. Біла; Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольця. - К., 2012. - 18 c. - укp.

Встановлено, що передчасна пологова діяльність має два основних патогенетичних механізми, а саме - інфекційно-запальний процес і стан тромбофілії. Вагітних з загрозою передчасних пологів інфекційного походження відрізняє від здорових вагітних підвищена концентрація прозапальних цитокінів. У жінок, госпіталізованих з приводу загрози передчасних пологів на фоні тромбофілії, вірогідно частіше виявляються знижена концентрація протизапальних цитокінів та підвищена концентрація некон'югованого естріолу. В абсолютній більшості випадків такі вагітні є носіями одного або більше субтипів антифосфоліпідних антитіл. Діагностичне значення для встановлення тромбофілічного варіанту загрози передчасних пологів є знижена концентрація муцину-16. З огляду на відмінності в походженні передчасної пологової діяльності запропоновано патогенетично обгрунтовану схему лікування. Включення до комплексного лікування загрози передчасних пологів на фоні інфекційного процесу антибактеріального препарату широкого спектра дії та протизапального препарату - індометацину дозволяє вдвічі зменшити частоту передчасних пологів протягом двох діб з моменту госпіталізації, а також статистично вірогідно збільшити частку вагітних з пролонгованою до терміну фізіологічних пологів вагітністю. Додавання до комплексного лікування вагітних з передчасною пологовою діяльністю на фоні тромбофілії антиагрегантного препарату діпірідамолу також дозволяє збільшити частоту своєчасних пологів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388244 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського