РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000495121<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Глоба Є. В. 
Вплив різних типів інсулінотерапії на розвиток ускладнень цукрового діабету у дітей : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.14 / Є. В. Глоба; МОЗ України, Укр. наук.-практ. центр ендокрин. хірургії, трансплантації ендокрин. органів і тканин. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Вперше в Україні за даними масових диспансерних оглядів хворих на цукровий діабет-1 (ЦД) дітей визначено реальну частоту та спектр хронічних ускладнень хвороби з використанням уніфікованих критеріїв, згідно з протоколом, затвердженим МОЗ України. Визначено, що найчастішими ускладненнями ЦД у дітей є діабетична дистальна полінейропатія, ліподистрофії та діабетична хайропатія. На підставі визначення переваг обгрунтовано доцільність використання помпової інсулінотерапії (ПІТ) у хворих на ЦД дітей. З позицій доказової медицини вивчено особливості глікемічного контролю у дітей на ПІТ з використанням сучасних препаратів інсуліну. Визначено, що ПІТ покращує стан хворого на ЦД: вірогідно зменшуються рівень HbA1c, частота тяжких гіпоглікемій та діабетичного кетоацидозу, ліподистрофій, варіативність глікемічного профілю, спостерігається тенденція до зменшення частоти діабетичної нефропатії, полінейропатії, гепатозу, синдрому Нобекура. За допомогою використання системи безперервного моніторингу глікемії обгрунтовано раціональні підходи у терапії ЦД, доведено переваги ПІТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.160.23-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського