РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000495598<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бузько С. В. 
Метод допускового контролю змінних технологічних профілів провідникових кабельних виробів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.13 / С. В. Бузько; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано високопродуктивний метод неруйнівного допускового контролю змінних технологічних профілів провідникових кабельних виробів за допомогою розрахованих з наперед заданою точністю контрольних профілів. Це принципово дозволяє застосувати швидкісну автоматизовану обробку результатів контролю. Вперше на основі інтегральних рівнянь Фредгольма першого роду розроблено математичну модель побудови контрольних профілів для визначення двомірних зон допуску провідникових кабельних виробів складного перерізу та розраховано контрольні профілі для найбільш вживаних на практиці жил секторного перерізу. Одержав подальний розвиток метод розрахунку контрольних профілів для допускового контролю якості провідникових кабельних виробів круглого перерізу з урахуванням допустимого обтиснення. Встановлено, що на найбільш навантаженому першому переході, допустиме обтиснення складає 46 % і 36 % для м'якої міді й алюмінію під час використання формоутвірного інструменту зі сплаву карбіду вольфраму та 48 % і 38 % за використання вставок з технічного алмазу. Вперше експериментально з урахуванням результатів вхідного мас-спектрометричного контролю встановлено зв'язок між фізико-механічними показниками сучасних матеріалів для виготовлення провідникових виробів і масовою долею нормованих домішок в них, що дозволило врахувати допустиме обтиснення під час розрахунів контрольних профілів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З232.32-7 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА390836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського