РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000496634<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ямковий О. Ю. 
Педагогічні умови застосування технології тестового контролю у фаховій підготовці майбутніх соціальних педагогів : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. Ю. Ямковий; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Розкрито сутність понять "контроль знань", "виявлення та перевірка знань", "оцінювання знань", "облік знань", "рейтинговий контроль". Визначено завдання, функції та принципи контролю знань студентів. Розкрито сутність тестового контролю навчальних досягнень студентів, що полягає в вимірюванні рівня засвоєння знань, умінь студентів у процесі навчання, з завершення вивчення теми, розділу або всієї навчальної дисципліни, з закінчення навчального закладу за допомогою системи спеціально підготовлених завдань - тестів. Узагальнено педагогічні принципи конструювання тестів навчальних досягнень студентів: використання фасетних завдань, логічна визначеність змісту завдання, лаконічність завдань, принцип поступовості та послідовності, єдність стилю подання завдань різних форм, принцип цілісності, відповідність змісту завдань обсягу знань, що перевіряються, репрезентативність змісту навчальної дисципліни в змісті тесту, наявність тестових завдань різного рівня, взаємозв'язок змісту та форми, визначення значимості знань, що перевіряються, комплексність і збалансованість змісту тесту, системність і варіативність змісту тестових завдань. Визначено педагогічні умови застосування технології тестового контролю у професійній підготовці майбутніх соціальних педагогів: взаємозв'язок тестових завдань з основними формами та методами навчальної діяльності під час підготовки соціальних педагогів у ВНЗ, фахова спрямованість тестів у професійній підготовці майбутніх соціальних педагогів, застосування алгоритму під час підготовки та проведенні тестового контролю рівня навчальних досягнень майбутніх

соціальних педагогів, систематичність проведення тестового контролю у професійній підготовці майбутніх бакалаврів з соціальної педагогіки. Перевірено технологію тестового контролю. Розглянуто структуру й етапи технології тестового контролю: конструювання тестових завдань, апробація тестових завдань, створення тесту з базового набору тестових завдань, організація та проведення тестового контролю, оцінювання результатів тестування. Запропоновано класифікацію тестових завдань для майбутніх соціальних педагогів з двох основних груп - закриті завдання (одновибіркові, багатовибіркові, на відновлення послідовності, перехресні, вибірково-об'єднувальні, вибірково-впорядкувальні, матричні) та відкриті (на слово та число). Визначено методичні особливості конструювання різнорівневих тестових завдань для майбутніх бакалаврів з соціальної педагогіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 р(4УКР) + Ч489.511.284

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392113 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського