РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497579<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Печеник А. І. 
Розвиток мотивації праці в системі управління промисловими підприємствами : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А. І. Печеник; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2012. - 20 c. - укp.

Узагальнено теоретичні аспекти мотивації праці, викладено основні відмінності в підходах до її визначення у вітчизняній і зарубіжній літературі. З'ясовано, що згідно зі спрощеною пірамідою А. Маслоу дохід більшості працездатного населення України (80 %) забезпечує потреби другого - третього рівнів, а саме фізіологічні та первісні емоційні потреби. Надано класифікацію методів мотивації (економічні, неекономічні та негрошові), показано, що кожний з них має свої потреби. Мотивацію в управлінні персоналом визначено як процес активізації стимулювання працівників (внутрішня мотивація) і створення стимулів (зовнішня мотивація) для їх спонукання до ефективної праці. Запропоновано концептуальні характеристики моделей трудової діяльності. Моделі мотивації грунтуються на дослідженні потреб і виявленні чинників, що визначають поведінку людей. Проведено аналіз сучасного стану розвитку мотивації в країнах з розвиненою економікою. Показано, що для ефективного реформування системи мотивації необхідно досягти тісного взаємозв'язку заробітної плати, продуктивності праці та прибутковості підприємства. Запропоновано проводити обумовлену заохочувальну виплату працівникам (бонусну систему) за визначені досягнення в продуктивності праці. Розроблено технологію формування та застосування паспорта посади інноватора з використанням сучасних оціночних методик, які базуються на кваліметричних вимірах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА393836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського