РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497781<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Костенко М. М. 
Геологічна будова, магматизм та геодинаміка докембрію західної частини Українського щита : автореф. дис. ... д-ра геол. наук : 04.00.01 / М. М. Костенко; НАН України, Ін-т геол. наук. - К., 2012. - 40 c. - укp.

Викладено результати вивчення особливостей тектоніки, стратиграфії, магматизму, мінерагенії та геодинаміки західної частини Українського щита (УЩ), яка охоплює ряд геоструктурних елементів першого порядку: Осницько-Мікашевицький вулкано-плутонічний пояс, Волинський, Подільський і Бузько-Росинський мегаблоки та Голованівську шовну зону. Показано, що земна кора в межах Волинського мегаблока характеризується неоднорідною будовою та складною шарувато-склепінною структурою. Доведено тектонічну розшарованість кори західної частини УЩ. Розглянуто еволюцію докембрійського магматизму в історичному аспекті. Обгрунтовано гетерогенність протерозойського мафіт-ультрамафітового магматизму та суттєво уточнено формаційне і комплексне розчленування магматичних утворень. Доведено, що характер магматизму в межах Білокоровицької й Овруцько-Вільчанської накладених палеозападин суттєво відрізняється за формаційною належністю, на підставі чого синхронність становлення цих структур заперечується. Показано високі перспективи території досліджень на відкриття промислових родовищ нових, нетрадиційних для УЩ, видів корисних копалин, насамперед, сульфідних мідно-нікелевих руд з супутніми металами платинової групи, молібдену, золота, алмазів та металічного ренію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432(45УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394054 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського