РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000497916<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михайліченко В. Ю. 
Роль ізогенної клітинної кардіоміопластики при інфаркті міокарда (експериментально-клінічне дослідження) : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.03.04 / В. Ю. Михайліченко; МОЗ України, Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2012. - 31 с. - укp.

Вперше на підставі порівняльної оцінки ефективності застосування різних культур клітин для трансплантаційного лікування у разі інфаркту міокарда (ІМ) в експерименті доведено переваги трансплантації мезенхімальних стовбурових клітин (МСК). Вперше доведено ефективність застосування клітинної трансплантації у порівнянні з використанням гранулоцитарного колонієстимулювального фактора як стимулятора вироблення власних стовбурових клітин (СК) організму. Вперше підтверджено можливість прямої міграції та хоумінг ізогенних МСК в ушкоджений міокард у разі внутрішньовенного введення й їх подальше диференціювання в ендотеліоцити та фібробласти. Вперше доведено явище неоангіогенезу в зоні ІМ після трансплантації МСК. На підставі порівняльного аналізу результативності різних способів введення трансплантованого матеріалу доведено переваги внутрішньовенного методу трансплантації. Встановлено залежність ефективності клітинної трансплантації від терміну її проведення та доведено переваги раннього введення клітинного матеріалу. Вперше в клініці розроблено й апробовано методи аутотрансплантації СК кісткового мозку у ході лікування рефрактерної стенокардії. Проведено розробку та впровадження електрофізіологічних та електроанатомічних методів діагностики ішемізованого міокарда за допомогою системи NOGA XP, а також впроваджено методику трансплантації аутологічних клітин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-29

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: РА394152 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського