РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000498403<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ахмед Абдель-карим 
Фізико-хімічний аналіз розподілу компонентів між фазами при прямому легуванні з метою підвищення ефективності та забезпечення заданих властивостей продукту : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Ахмед Мохаммед Ахмед Абдель-карим; МОНМС України, Нац. металург. акад. України. - Д., 2012. - 22 c. - укp.

Узагальнено результати теоретичних та експериментальних досліджень процесів комплексного прямого легування розплавів. Із застосуванням сучасних методик високотемпературних досліджень одержано достовірну інформацію про кінетичні особливості прямого легування високовуглецевого розплаву. Встановлено, що найраціональнішою схемою прямого легування є проведення процесу з розділенням на два етапи: 1 - легування розплавів нікелем, відновленого з його оксиду, вуглецем і кремнієм розплаву; 2 - легування розплаву комплексом легувальних металів, відновлених алюмінієм термічної суміші на поверхні легованого нікелем розплаву. Експериментально встановлено можливість досягнення низького змісту кисню та сірки в готовій сталі (0,00231 % і 0, 004 %) за прямого легування розплаву по двоетапній схемі прямого легування за рахунок здійснення наступних технологічних операцій: використовування десульфуруючої здатності крапель відновленого на другому етапі марганцю та присадки CaO в термічну суміш оксидів легувальних елементів другого етапу. Досягнуто ступінь десульфурації розплаву складає близько 60 %. Раціональність і в деякій мірі універсальність розробленої двоетапної схеми прямого легування високовуглецевого розплаву підтверджена результатами досліджень процесу з використанням ряду техногенних відходів, що дозволяє їх утилізувати та повернути в основне виробництво.


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського