РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000500415<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Петреченко С. А. 
Розвиток інституту права власності на українських землях у складі Російської імперії наприкінці XVIII - на початку XIX століття : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / С. А. Петреченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Проведено історико-правове дослідження становлення інституту права власності на українських землях у складі Російської імперії наприкінці XVIII - на початку XIX ст. Визначено стан наукової розробки досліджуваної проблематики, географічні та теоретико-методологічні принципи, нормативні джерела інституту права власності в Україні. Розкрито особливості становлення та розвитку інституту права власності в процесі уніфікації права різних правових систем, що діяли на українських землях, які були частиною Російської імперії. Проаналізовано вплив норм звичаєвого права та права польсько-литовського періоду на розвиток інституту права власності в Російській імперії. Окрему увагу приділено характеристиці порядку набуття, реалізації та захисту суб'єктивного права власності та становленню сервітутного права на українських землях у складі Російської імперії наприкінці XVIII - на початку XIX ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)47-623.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408598 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського