Процюк В. Формування в учнів здатності до самореалізації – важливе завдання педколективів професійно-технічних навчальних закладів / В. Процюк // Молодь і ринок. - 2011. - № 12. - С. 135-136. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.Висвітлено проблему формування в учнів здатності до самореалізації за умов ПТНЗ. Доведено: творча, дослідницька робота над реалізацією експериментальної теми є необхідністю, тому що формування в учнів ПТНЗ здатності до самореалізації сприятиме вибору форми їх трудової діяльності, яка не може нав’язуватися як чужа воля або чуже бажання, а повинна бути вільною працею на себе та суспільство. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч461.223.4
Шифр НБУВ: Ж24982 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|