Петрович В. С. Апробація інноваційної гри-подорожі "Muuvit" у навчальних закладах міста Луцька / В. С. Петрович // Пед. пошук. - 2013. - № 1. - С. 21-24. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.Обгрунтовано актуальність формування здоров’язберігальної компетентності в учнів шляхом набуття ними навичок збереження та зміцнення здоров’я в навчальних закладах. На прикладі інтерактивної віртуальної гри-подорожі – фінської освітньої програми “Muuvit”, – апробованої в десяти навчальних закладах м. Луцька, розглянуто особливості використання інноваційних здоров’язберігальних та здоров’яформувальних технологій і програм для формування у школярів дбайливого ставлення до здоров'я. Обоснована актуальность формирования здоровьесберегающей компетентности в учащихся путем приобретения ими навыков сохранения и укрепления здоровья в учебных заведениях. На примере интерактивной виртуальной игры-путешествия – финской образовательной программы "Muuvit", – апробированной в десяти учебных заведениях Луцка, рассмотрены особенности использования инновационных здоровьесберегающих и здоровьеформирующих технологий и программ для формирования у школьников бережного отношения к здоровью. Peculiarities of the usage of the innovative technologies and programs aimed at the keeping and strengthening of the health of the pupils are considered. A virtual trip-game, which was probe-tested in ten schools of Lutsk city is given as an example. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.5
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69028 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|