РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000508885<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перехрестенко Т. П. 
Вивчення ефективності лікування хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію Іматинібом / Т. П. Перехрестенко, І. С. Дягіль, Н. М. Третяк, І. В. Дмитренко // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2013. - Вип. 22, кн. 2. - С. 297-302. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Визначення рівня відповіді на терапію інгібіторами тирозинкінази у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію (ХМЛ) згідно зі встановленими міжнародними рекомендаціями є важливим для оцінки ефективності терапії та у разі необхідності своєчасної корекції лікувальної тактики. Мета роботи - оцінити ефективність терапії Іматинібом хворих на ХМЛ. У дослідження увійшли 184 хворих на ХМЛ у хронічній фазі захворювання. Застосовано клінічні, цитогенетичні, молекулярно-генетичні методи дослідження. Ефективність лікування оцінювалася через 6, 12, 18 міс терапії Іматинібом. Одержані дані свідчать, що оптимальну відповідь на лікування у разі моніторингу на 12 міс терапії отримано менше ніж у 35 % хворих, субоптимальну відповідь - близько у 26 %, неефективність терапії - у 39 % пацієнтів. У разі субоптимальної відповіді на 12 міс лікування повну цитогенетичну відповідь на 18 міс терапії одержують близько 27 % хворих, а незадовільну цитогенетичну відповідь - майже 65 %. Висновок: одержані дані підтверджують той факт, що рання відповідь на терапію інгібіторами тирозинкінази хворих на ХМЛ корелює з кращими результатами, а пацієнти з субоптимальною відповіддю мають гірший прогноз у порівнянні з хворими, що одержали оптимальну відповідь на лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.2-5

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського