РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000509213<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Банахевич Р. М. 
Оптимізація оперативних втручань у жінок з постгістеректомічним пролапсом / Р. М. Банахевич, К. Б. Акімова, А. В. Єчин, К. О. Парієнко // Здоровье женщины. - 2014. - № 5. - С. 65-67. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено обстеження та лікування 61 жінки з постгістеректомічним пролапсом, оцінено результати використання різних форм синтетичних імплантів і систем Prolift. Трансвагінальний неофасціогенез з використанням імпланту, запропонованого авторами, виконано у 24 хворих (1-а група), у 23 пацієнток використано імплант системи Prolift<191> total (2-а група), у 14 пацієнток - імплант з матеріалу "Proseed" в області склепіння кукси піхви (3-я група). Наведено основні проблеми рецидиву захворювання, який розвивається через 1 - 5 років після операції та залежить від техніки проведеної операції, ступеня дисплазії сполучної тканини у прооперованих хворих. Описано особливості застосування та можливі вскладнення операцій з використанням синтетичних імплантів. Установка системи Prolift<191> total супроводжувалася достовірно більшою крововтратою: <$E 202,1~symbol С~6,6> мл проти <$E 78,8~symbol С~7,5 мл> у випадку використання запропонованих методик. Збільшення крововтрати відбувалося за рахунок збільшення обсягу оперативного втручання, великої площі дисекції клітковинних просторів малого таза, проведення перфораторів через тканини з великою кількістю судин малого калібру. Термін перебування в стаціонарі серед жінок досліджуваних груп статистично відрізнявся та становив у 1-й групі - <$E 3,2~symbol С~0,2> дня проти <$E 4,1~symbol С~0,4> дня в 2-й групі, в 3-й групі - <$E 3,3~symbol С~0,2> дня. Поранення суміжних органів у ході виконання операції відзначено в 1 (4,2 %) випадку у процесі установки системи Prolift<191> total і у 1 (4,4 %) випадку за використання імпланту запропонованої форми. Корекцію стресового нетримання сечі за допомогою елінгової операції TVT-Obturator проведено у 3 (13,1 %) пацієнток 1-ї групи і у 1 (4,2 %) пацієнтки 2-ї групи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.744-87

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського