РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000509284<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Палій А. В. 
Особливості регенерації кісткової тканини після остеопластики ксеногенним матеріалом / А. В. Палій // Медицина трансп. України. - 2014. - № 2. - С. 29-34. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - встановити особливості та терміни регенерації кісткової тканини після кісткової пластики матеріалом "Остеопласт-К". Рівень остеокальцину в сироватці крові визначали за допомогою методу імуноферментного аналізу з використанням тест-системи N-MID Osteocalcin ELISA (IDS). Особливості реваскуляризації вивчали з застосуванням гістологічного методу. Гістологічні препарати забарвлювали за методом Шморля та гематоксиліном і еозином. Середня концентрація остеокальцину після імплантації кістковопластичного матеріалу була в межах від (<$E1,75~symbol С~0,04>) до (<$E2,9~symbol С~0,04>) нг/мл. Після остеопластики до 30- та 60-ї доби кількість судин калібру 15 - 20 мкм<^>2 зростала, після чого до 90-ї доби відсоткове співвідношення зменшилося. На 30- та 60-ту добу зросла кількість судин розміром 10 - 15 та 25 - 30 мкм<^>2. До 60- та 90-ї доби експерименту виявлено найбільше судин розміром 15 - 20 та 20 - 25 мкм<^>2. У зразках, де загоювання відбувалося під кров'яним згустком, від 14- до 30-ї доби зростала кількість судин площею 20 - 25 та 25 - 30 мкм<^>2. Протягом експерименту постійно збільшувалася кількість судин площею 10 - 15 та 15 - 20 мкм<^>2 від 30-ї до 60-ї доби. Висновки: в експерименті у процесі регенерації кісткової тканини після остеопластики матеріалом "Остеопласт-К" встановлено підвищення рівня остеокальцину в крові і відповідно - активності остеобластів. Також протягом 3 міс зростала кількість дрібних судин у кістковому регенераті, що свідчить про інтенсифікацію процесів реваскуляризації та остеогенезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.998

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського