РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000512103<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бойко В. І. 
Плацентарна дисфункція при внутрішньоутробному інфікуванні: діагностика і тактика ведення вагітності / В. І. Бойко, Ю. П. Івахнюк // Здоровье женщины. - 2014. - № 6. - С. 95-97. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Результати проведених досліджень свідчать про необхідність виконувати всім вагітним у випадку внутрішньоутробного інфікування ультразвукове дослідження в 24 - 26 тиж вагітності для визначенням локалізації та товщини плаценти, її ехоструктури, ступеня зрілості, а також доплерометричне дослідження кривих швидкостей кровообігу в маткових артеріях і судинах пупкового канатика, в венозній протоці для ранньої діагностики плацентарної дисфункції інфекційного генезу. Для профілактики акушерських і перинатальних ускладнень у вагітних необхідно використовувати додатково до загальноприйнятих рекомендацій тівортин, хофітол або ессенціале в загальноприйнятих дозах курсами по 14 - 21 день у такі терміни вагітності: 18 - 20; 28 - 30 і 36 - 38 тиж вагітності. З метою контролю за ефективністю проведених лікувально-профілактичних заходів, крім функціональних методів дослідження, з 22 тиж вагітності необхідно визначати в сироватці крові рівень плацентарного лактогену, естріолу та прогестерону, а також стан мікробіоценозу статевих шляхів і кишечнику як маркерів ефективності проведеної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського