РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000512680<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шадрін О. Г. 
Стан гепатобіліарної системи у дітей раннього віку з ураженням печінки за даними ультразвукової діагностики / О. Г. Шадрін, Н. Ф. Чернега, Б. А. Тарасюк // Перинатология и педиатрия. - 2014. - № 1. - С. 56-58. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити стан гепатобіліарної системи в дітей із ушкодженням печінки за даними ультразвукового дослідження. Проаналізовано дані ультразвукового дослідження гепатобіліарної системи 86 дітей раннього віку, серед них 50 дітей із вродженим гепатитом (I група), 24 - із хронічним (II група), 12 - із біліарною атрезією (III група) і 15 здорових дітей відповідного віку. На момент спостереження тривалість вродженого гепатиту в середньому становила 1 - 3 міс, а хронічного - від 6 міс до 3 р. Діти з біліарною атрезією обстежені у віці 2 - 4 місяці. Аналіз змін ехографічної структури гепатобіліарної системи в дітей раннього віку у випадку ушкодження печінки вказує на високу клініко-діагностичну і прогностичну значущість ультразвукового дослідження. У разі вроджених гепатитів максимальне збільшення печінки спостерігається переважно за рахунок правої частки, малоактивний процес може не мати структурних змін за ультразвуковими характеристиками, а ступінь гепатомегалії не завжди співвідноситься зі ступенем тяжкості захворювання. Висновки: у дітей раннього віку з хронічними гепатитами збільшення печінки є клінічним еквівалентом активності процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.5-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського