Стельмащук Т. В. Іноземна мова у підгтотовці майбутніх кваліфікованих робітників / Т. В. Стельмащук // Проф.-техн. освіта. - 2013. - № 4. - С. 31-32. - укp.Запропоновано авторську методику викладання англійської мови в закладі профтехосвіти як засобу комунікації для конкретної групи працівників. За результатами впровадження запропонованої методики у Київському професійному енергетичному ліцеї зроблено висновок, що навчання іноземної мови для професійного спілкування сприяє підготовці українських кваліфікованих робітників відповідно до вимог світових освітніх стандартів. Предложена авторская методика преподавания английского языка в заведении профтехобразования как средства коммуникации для конкретной группы работников. По результатам внедрения предложенной методики в Киевском профессиональном энергетическом лицее сделан вывод о том, что обучение иностранному языку для профессионального общения способствует подготовке украинских квалифицированных рабочих в соответствии с требованиями мировых образовательных стандартов. The author's method of teaching English in an institution of vocational education as a means of communication for a particular group of workers. According to the results of implementation of the proposed methodology in a professional energy Kiev Lyceum concluded that learning a foreign language for professional communication helps prepare Ukrainian skilled workers in accordance with the requirements of international educational standards. Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-912.0
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж16367 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|