РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000520080<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галій П. В. 
Особливості кристалографії поверхонь сколювання (100) шаруватих напівпровідникових кристалів In4Se3 / П. В. Галій // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2014. - 5, № 3. - С. 245-255. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Наведено результати структурних досліджень шарувато-ланцюжкових напівпровідникових кристалів In4Se3 за допомогою методу X-променевої дифрактометрії та їх поверхонь сколювання (100) за допомогою методу дифракції повільних електронів (ДПЕ). Показано, що поверхні сколювання (100) In4Se3 є структурно стабільними і не зазнають атомної реконструкції у широкому температурному діапазоні 77 - 295 K. Проведено оцінку сталих двовимірної гратки, що знаходяться у площині поверхонь сколювання (100) шаруватих орторомбічних кристалів In4Se3, за дифракційними картинами. Одержані результати розрахунків сталих поверхневих граток b = 11,475 ангстрем і c = 3,734 ангстрем співпадають, у межах похибок, з їх значеннями, одержаними за допомогою методу X-дифрактометрії (b = 12,308(1) ангстрем і c = 4,0810(5) ангстрем), що вказує на адекватність використаної моделі для розрахунку сталих граток поверхонь сколювання (100) In4Se3 за результатами ДПЕ. Цим самим показано, що окрім того, що поверхні сколювання (100) In4Se3 є структурно стабільними щодо симетрії поверхневої гратки, вони не зазнають температурної атомної реконструкції, і сталі поверхневої гратки залишаються слабкозмінними у широкому температурному діапазоні 77 - 295 K у межах температурного видовження.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського