Городецька Г. І. Між "тут" і "там": маргіналізація українських трудових мігрантів / Г. І. Городецька // Укр. соціум. - 2014. - № 2. - С. 7-17. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.Досвід міграції приносить із собою багато викликів у життя мігранта. Одним з них є відчуття культурної безпеки та ідентичність особи. Живучи в новому культурному середовищі, мігранти, порівнюючи себе з місцевим населенням, переосмислюють своє життя і себе. Як результат, їх ставлення до себе змінюється, і навіть більше цього, і змінюється їх ідентичність. Приклад українських трудових мігрантів в іспанії показує, що цей процес зачепив і їх. Цей процес, а також його вплив на їх життя простежено в даній статі. Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665.24*4 + Ф4(4УКР),32
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|