РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000521849<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іванько О. М. 
Удосконалення санітарно-епідеміологічного нагляду за водопостачанням та водовідведенням в Збройних силах України / О. М. Іванько, О. В. Мельник, А. В. Рожков, В. І. Нихоца // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2013. - Вип. 22, кн. 4. - С. 124-129. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Системи водопостачання та водовідведення є складними технічними об'єктами, які потребують постійного спостереження та обслуговування. Мета роботи - вивчення можливості використання географічних інформаційних систем (ГІС) під час здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду за водопостачанням і водовідведенням в Збройних силах України. У роботі використано електронні бази даних результатів санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічних закладів Міністерства оборони України. Дослідження проводилося за допомогою бібліографічного та графо-аналітичного методів. Основною функцією ГІС в області водопостачання та водовідведення є оперативне забезпечення повною та достовірною інформацією про структуру, параметри і стан технологічних елементів систем водопостачання та водовідведення під час організації та виконання проектувальних, планових і ремонтно-відновних робіт, ліквідації аварійних ситуацій. Висновки: запропоновано використання ГІС під час здійснення санітарно-епідеміологічного нагляду за водопостачанням і водовідведенням у Збройних силах України з метою розробки організаційних, санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів. У практичній діяльності використання ГІС надає змогу позбавити лікаря-фахівця від виконання рутинних математичних розрахунків і більше часу віддавати аналізу одержаної інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.549

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського