РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000522346<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кучер О. В. 
Особливості патогенезу ураження шлунково-кишкового тракту у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та обгрунтування шляхів їх корекції : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.04 / О. В. Кучер; Буковин. держ. мед. ун-т. - Чернівці, 2014. - 20, [1] c. - укp.

Розглянуто актуальну проблему патогенетичного обгрунтування вдосконалення лікування порушень шлунково-кишковою тракту (ШКТ) у хворих із хронічним обструктивним захворюванням легень (ХОЗЛ) на різних стадіях розвитку захворювання за рахунок базисної терапії ХОЗЛ та використання реополіглюкіну в комбінації з селективним β-адреноблокатором (небівалолом) залежно від функціонального стану вегетативної нервової системи. Показано, що у хворих на ХОЗЛ спостерігається ураження ШКТ, причому, лише у 66,3 % пацієнтів діагноз супутньої патології встановлено на догоспітальному етапі. Визначено структуру супутньої патології ШКТ у хворих на ХОЗЛ та основні етіологічних факторів ураження ШКТ у літніх пацієнтів із ХОЗЛ. Проаналізовано роль порушень вегетативної регуляції, гіпоксії та порушень мікроциркуляції в патогенезі уражень ШКТ. Проведено оцінювання клінічної ефективності запропонованої комбінованої терапії у хворих із поєднаною патологією ШКТ та ХОЗЛ. Показано, що застосування комбінації гемодилюційної інфузійної терапії реополіглюкіном та призначення селективного β-адреноблокатора небівалолу позитивно вплинуло на якість життя хворих із ХОЗЛ на різних стадіях розвитку захворювання, дозволило зменшити кількість ускладнень та подовжити термін ремісії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.3-356 + Р413-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411756 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського