РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000524775<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Джус П. П. 
Селекційна характеристика дочок бугаїв волинської м'ясної породи, сперма яких закладена на зберігання у банк ГРТ ІРГТ НААН / П. П. Джус, Г. М. Бондарук, Н. В. Чоп, Л. В. Вишневський, О. В. Сидоренко, К. В. Копилова // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 3. - С. 33-40. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено особливості росту, розвитку та продуктивного використання дочок бугаїв волинської м'ясної породи, сперма яких закладена на довгострокове зберігання. Проаналізовано індивідуальні дані 30 корів, які належать до ліній Красавчика 3004 і Ямба 3066. Визначено особливості зміни живої маси тіла у корів з віком (при народженні, у 8, 12, 15, 18 міс, 5 років). Найвищі значення середніх величин відмічено у групі дочок Коврика 2430. У досліджуваних тварин спостерігали закономірне зниження відносної інтенсивності росту живої маси тіла з віком. У період від 8 до 12 та з 15 по 18 міс найвищою інтенсивністю росту характеризувалися дочки бугая Явора 2391 (38,85 %). Від 12 до 15 міс найінтенсивніше збільшувалася жива маса тіла у дочок Кактуса 2491 (17,96 %). Досліджувані тварини характеризувалися породоспецифічними особливостями екстерієру та розвитком м'ясних форм. За промірами основних статей тіла найвищі значення були у дочок бугая Коврика 2430. У корів відмічено закономірне підвищення рівня молочності з порядковим номером отелення. У розрізі 3-х отелень молочність становила від 172 кг до 240 кг. Найвища жива маса телят у разі відлучення була у групі дочок Коврика 2430. Досліджувані дочки бугаїв характеризуються бажаними показниками живої маси та рівнем молочності, що зумовлює ефективність вирощування та реалізацію генетичного потенціалу продуктивності у племінного молодняку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського