РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000524962<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Класен Дж. Дж. 
Протоколи або керівні принципи - вибір медико-диспетчерської програми / Дж. Дж. Класен, Р. Л. Мартин, С. А. Хоирт // Екстрена медицина: від науки до практики. - 2014. - № 4. - С. 117-124. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Протягом останніх 15 років стає все більш очевидним, що належним чином підготовлені екстрені медичні диспетчери (ЕМД) є найважливішою ланкою в ланцюзі служби екстреної медичної допомоги (СЕМД) для лікування пацієнтів. Торік Американська асоціація серцевих захворювань офіційно визнала ЕМД як "життєво необхідну, але якою часто нехтують, частину СЕМД". У той же час обізнаність суспільства про те, що відбувається, коли хто-небудь дзвонить на номер "911", була змінена за допомогою телевізійних програм про екстрену допомогу, зокрема такої, як "Рятувальник 911". У результаті СЕМД і керівники центрів зв'язку стали зацікавленими в тому, щоб надавати диспетчерам інструменти роботи та підготовку з метою підвищення їх ролі. Але які інструменти та підготовка мають бути, щоб зрозуміти та освоїти роботу? Чи має бути "сфера практики" медичного диспетчера чітко визначена або вільно встановлена?


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100946 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського