РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000525940<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Некрасов В. О. 
Математична модель системи магнітного підвісу класичної геометрії / В. О. Некрасов, Р. М. Донченко // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2013. - Вип. 4. - С. 85-91. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Магнітна левітація є процесом левітації об'єкта за рахунок використання магнітного поля. Це знаходить все більш широкого застосування у різних галузях промисловості. Системи, що використовують електромагнітну силу притягання для утримування об'єкта у просторі, одержали назву систем магнітного підвісу. Аналіз публікацій показав, що найбільша увага під час дослідження таких систем в основному приділяється створенню магнітних підшипників та систем керування для них. Проте проблему оптимального проектування геометрії магнітної системи магнітних підвісів у літературі висвітлено недостатньо. У таких системах, в основному, розробляється алгоритм керування, який є доволі складним, оскільки для гасіння збуджених коливань, окрім абсолютного положення потрібно також враховувати швидкість його зміни та гістерезис магнітної системи, і також має швидко змінюватися струм. Однак останнє накладає певні вимоги й на параметри самого електромагніту: малий активний опір (менші втрати потужності, нагрівання), мала індуктивність електромагніту (можливість швидкої зміни сили струму), велика магнітна сила. Складність виконання всіх умов одночасно робить актуальним розв'язання завдання оптимального проектування магнітної системи для таких систем. Дана робота містить результати аналізу сучасного стану цієї проблеми, опис структури досліджуваної системи, аналіз впливу відстані до об'єкта на індуктивність котушки електромагніту, математичну модель класичної системи магнітного підвісу, її реалізацію та результати аналізу в програмному пакеті MatLab.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського