РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000526579<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перемітько В. В. 
Теоретичні засади та технологічна реалізація адаптаційного відновлення деталей ходової частини дорожніх машин : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.03.06 / В. В. Перемітько; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - Київ, 2014. - 37 c. - укp.

Вирішено науково-технічну проблему подовження терміну експлуатації деталей ходової частини дорожніх машин на гусеничному ходу за рахунок підвищення зносостійкості та якості наплавленого металу, підвищення продуктивності відновлення й економії матеріальних ресурсів. З використанням математичного моделювання одержано дані про характер руху розплаву в зварювальній ванні залежно від параметрів зовнішнього магнітного поля, виявлено зони оптимального подавання порошкового матеріалу. Розроблено метод дослідження контактної взаємодії деталей ходової частини, який дозволив встановити вплив гранулометричного складу абразивного потоку, зазору між контактуючими поверхнями та перекосу гусеничного полотна на інтенсивність та механізм зношування. Для різного співвідношення фракцій абразиву запропоновано значення оптимальної твердості контактних поверхонь, хімічного та структурного складу наплавленого металу. Запропоновано технологію адаптаційного відновлювального наплавлення деталей ходової частини, яка за рахунок керівного зовнішнього магнітного поля та внесення тугоплавких карбідів і оксидів дозволяє ефективно впливати на формоутворення валика, кристалізацію та структуру наплавленого металу. Розроблені технології, наплавні матеріали та елементи устаткування пройшли промислові випробування і використовуються в умовах ТОВ ВКБК "ЕнергоПромБуд" і ТОВ "ДніпроСпецБуд" для відновлення деталей ходової частини машин на гусеничному ходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-06-5-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411884 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського