Шаповал Є. Ю. Формування рухових навичок дівчат 11 - 14 років засобами міні-футболу у дитячо-юнацьких спортивних школах : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Є. Ю. Шаповал; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2015. - 20 c. - укp.Вивчено особливості формування рухових навичок дівчат 11 - 14 років засобами міні-футболу у дитячо-юнацьких спортивних школах (ДЮСШ) як педагогічну проблему. Обгрунтовано педагогічну доцільність до формування рухових навичок дівчат зазначеного віку засобами міні-футболу. Досліджено вікові і гендерні функціональні можливості дівчат 11 - 14 років та обгрунтовано структуру формування їх рухових навичок у навчально-тренувальній діяльності ДЮСШ. Спроектовано механізм поліфакторної диференціації у формуванні рухових навичок, що включає статеву, вікову, індивідуально-типологічну диференціацію, диференціацію за психологічними параметрами, за рівнем розвитку рухових якостей та за ступенем тренованості. На основі диференційованого підходу розроблено комплексну функціонально-діагностичну методику навчально-тренувального процесу з міні-футболу в підготовчому періоді на етапах попередньої та спеціалізованої базової підготовки в синергетичній єдності формувальної і контрольно-діагностувальної структурно-функціональної частин. Визначено критерії та рівні сформованості рухових навичок дівчат 11 - 14-ти років засобами міні-футболу та експериментально перевірено методику формування рухових навичок дівчат зазначеного віку засобами міні-футболу у ДЮСШ. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.52.6
Шифр НБУВ: РА412660 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|