РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000527251<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ременюк С. О. 
Біологічні особливості і розробка заходів контролювання ваточника сирійського в умовах Лівобережного Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.13 / С. О. Ременюк; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2013. - 21 c. - укp.

Вивчено особливості біології та розвитку злісного багаторічного бур'яну ваточника сирійського - Asclepias syriaca L. за умов Лівобережного Лісостепу України, розроблено способи його успішного контролювання на орних землях і в посівах сільськогосподарських культур. Встановлено фенологічні фази розвитку ваточника сирійського та їх тривалість, особливості проростання насіння бур'яну залежно від концентрацій різних форм азоту та рівня кислотності розчину. В результаті здійсненого широкого пошуку гербіцидів і їх бакових композицій та оптимізації найбільш чутливих до дії препаратів фаз розвитку рослин бур'яну розроблено та запатентовано гербіцидну композицію Старане 250, к.е. + Раундап, в.р. (0,8 + 6,0 л/га), що забезпечує можливість успішного контролювання багаторічних рослин Asclepias syriaca L. на орних землях. Показано, що рослини ваточника сирійського першого року життя у фазі сім'ядоль здатні успішно контролювати в посівах буряків цукрових гербіциди на основі діючих речовин фенмедіфаму, десмедіфаму, етофумезату, в нормі витрати 2,0 л/га, у посівах пшениці озимої д.р. флуроксипір у нормі 0,8 л/га. Запізнення з проведенням обприскувань посівів призводить до наростання фазової резистентності рослин буряну до дії гербіцидів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П146.789 ваточник сирійський

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397137 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського