РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000527501<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Салівон А. Г. 
Дослідження адаптації та відновлення в умовах дії іонізуючої радіації та важких металів на модельній екосистемі : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.01 / А. Г. Салівон; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 19 c. - укp.

Уперше для дослідження явищ адаптації рослин застосовано теорію та моделі радіоємності щодо штучного трасеру - 137Cs поряд з дослідженнями ростових показників рослин. На модельній екосистемі - водній культурі рослин - показано можливість адаптації до дії важкого металу, та до комбінованого впливу кадмію хлориду та іонізуючої радіації. Виявлено ефект відновлення за дії важкого металу на водну культуру рослин кукурудзи. Висвітлено можливість вивчення явищ взаємовпливу за комбінованої дії кадмію хлориду та іонізуючої радіації за використання модельної моноекосистеми - водної культури рослин. Розроблено математичну модель, що описує вплив різних чинників та режимів опромінення на показники процесу репопуляції, зокрема на швидкість та насичення процесу репопуляційного відновлення. Проведено розрахунки відповідних показників для різних режимів опромінення (гострого та фракціонованого).


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*801.1-638 + Е50*801.1-641

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400470 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського