РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000528386<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мовчан І. В. 
Удосконалення технології застосування гербіцидів за вирощування кукурудзи в Правобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.13 / І. В. Мовчан; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2014. - 22 c. - укp.

Викладено результати досліджень з встановлення особливостей видового складу бур'янів, визначено шкодочинність та розраховано пороги забур'яненості посівів кукурудзи видами Echinochloa crus-galli і Chenopodium album. Розроблено спосіб підвищення ефективності гербіцидів із класу інгібіторів ацетолактатсинтази за використання у робочих рідинах поверхнево-активних речовин різних класів, що забезпечує зменшення їх норми внесення без зниження фітотоксичності. Удосконалено систему захисту кукурудзи на зерно від бур'янів, яка передбачає використання бакової суміші різних за механізмом дії гербіцидів. Доведено, що для забезпечення надійного і ефективного захисту посівів кукурудзи на зерно від комплексу малорічних бур'янів, у тому числі Echinochloa crus-galli і Chenopodium album потрібно застосовувати бакову суміш гербіцидів мілагро, 1,0 л/га каллісто, 0,25 л/га та поверхнево-активну речовину АТПлюс, 0,25 л/га, яка сприяє зниженню забур'яненості на 92 - 93 %, а збереженню урожаю - 1,92 т/га. Встановлено, що для зменшення вартості хімічного контролю бур'янів та зниження гербіцидного навантаження на навколишнє середовище необхідно післясходовий гербіцид мілагро на посівах кукурудзи вноситит у зменшеній на 25 % нормі від рекомендованої у поєднанні з аміачною селітрою 4,0 кг/га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-467.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408878 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського