РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000529667<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кавун Э. М. 
Минимальные аминокислотные последовательности, распознаваемые антителами к пептиду GPQPPQPPQP из богатой пролином области пертактина / Э. М. Кавун, Д. В. Колибо, C. И. Романюк, Ю. Л. Радавский, С. В. Комиссаренко // Укр. біохім. журн.. - 1999. - 71, № 5. - С. 38-43. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Антигенну структуру декапептиду GPQPPQPPQP (10Р) вивчено за допомогою антисироваток, отриманих від трьох кролів, імунізованих кон'югатом декапептиду з гемоціаніном равлика (KLH-10P). Для визначення пептидспецифічних антитіл за допомогою непрямого імуноферментного аналізу (IФА) використовували кон'югати пептидів 10Р, 6Р (PGPQPP) і 4Р (РQPP) з овальбуміном. короткі синтетичні пептиди PQP, QPP, PQPP, PGPQPP використано як aнтигeни для кoнкуpeнтного aнaлізу. Показано, що антитіла до 10Р розрізняються за специфічністю до його коротких фрагментів. Трипептиди PQP і QPP розпізнавалися антитілами в конкурентному IФА. Ефективність взаємодії коротких пептидів із сироватковими антитілами зростала в залежності від довжини пептиду. У складі двох сироваток виявлено антитіла до глутарового альдегіду (ГА), який використовувався як зшивальний агент при кон'югації 10Р з носієм. Блокування у двох сироватках ГА-специфічних антитіл за допомогою гаптена Gly-ГА-Gly дозволило значно підвищити ефективність аналізу антитіл, які розпізнають короткі послідовності PQP і QPP.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*74*728 + Р514.24-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського