РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000534433<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дащенко Ю. О. 
Вплив поєднання ентеросорбції, інтрапортальних інфузій перфторану та базового комплексу післяопераційної інтенсивної терапії на перебіг гострої печінкової недостатності у хворих з обтураційними жовтяницями / Ю. О. Дащенко, І. І. Тітов, М. Д. Василюк, О. В. Ткачук, О. В. Волошинський // Архів клініч. медицини. - 2007. - № 2. - С. 29-32. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Установлено ступінь клінічної ефективності поєднаного застосування ентеросорбції та інтрапортальних інфузій оксигенованого перфторану у ході оперативного лікування хворих з обтураційними жовтяницями для запобігання розвитку синдрому біліарної декомпресії, поліпшення результатів лікування хворих і зменшення летальності. У ході лікування 12-ти хворих за добу до оперативного втручання одержували 12 г/добу ентеросорбенту Белосорб-П, а в першу та третю добу післяопераційного періоду хворим інтрапортально вводили попередньо оксигенований перфторан дозою 1,5 мл/кг маси тіла, впродовж 2-х годин. Досліджено біохімічні показники - білірубін, лужну фосфатазу, протромбіновий індекс, аланін- та аспартатамінотрансферазу, глутаматдегідрогеназу. Поєднання ентеросорбції, інтрапортальних інфузій попередньо оксигенованого перфторану на тлі базового комплексу інтенсивної післяопераційної терапії дозволяє одержати кращі результати лікування хворих у порівнянні як з базовим комплексом терапії, так і з різними варіантами його доповнення, оскільки більш ефективно та динамічно забезпечує зменшення пігментного навантаження, нормалізує білково-синтезувальну функцію печінки, запобігає вторинному токсичному післядекомпресійному "удару" по гепатоцитах, сприяє зменшенню інтоксикаційного синдрому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414-323 + Р457.465.520.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського