РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000534919<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Поліщук О. І. 
Характеристика стану фетоплацентарної гемодинаміки у вагітних із початковим пізнім мимовільним викиднем / О. І. Поліщук, Н. І. Геник, І. П. Поліщук // Архів клініч. медицини. - 2014. - № 1. - С. 44-47. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Частота невиношування плода сягає 30 - 45 % від загальної кількості вагітних. У 25 - 40 % випадків спонтанне переривання вагітності відбувається у II триместрі. Попри можливості сучасної діагностики й досі немає чіткої концепції щодо ймовірних причин початкового пізнього мимовільного викидня (ППМВ). На сьогодні залишається невизначеним питання про особливості гестаційної трансформації матково-плацентарного кровоплину в II триместрі вагітності у разі ППМВ. Наведено результати оцінки стану матково-плацентарно-плідної гемодинаміки у разі ППМВ. Виявлено виражену декомпенсацію функціонального стану фетоплацентарного комплексу за умов пролонгації тривалості характерної для ППМВ симптоматики, а саме: наявність порушень у матково-плацентарно-плідному басейні, які характеризуються централізацією кровообігу плода у разі зниження плацентарної перфузії, тобто плід у разі вагітності перебуває за умов кисневої та метаболічної недостатності, що клінічно проявляється характерними ознаками фетоплацентарної недостатності та ППМВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2 + Р716.218.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського