РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000536251<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Яковлева Э. Б. 
Предменструальный синдром. В помощь практикующему врачу / Э. Б. Яковлева, О. М. Бабенко, О. Н. Пилипенко // Репродуктив. эндокринология. - 2014. - № 4. - С. 30-34. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Зазначено, що передменструальний синдром (ПМС) - складний циклічний симптомокомплекс, що виникає у деяких жінок у передменструальні дні та характеризується психоемоційними, вегето-судинними й обмінно-ендокринними порушеннями. На сьогодні етіопатогенетичні механізми синдрому недостатньо вивчені. Існує безліч теорій, що пояснюють появу симптоматики ПМС. Найсучаснішою теорією походження ПМС є теорія порушення обміну нейромедіаторів у ЦНС. Залежно від переважання тих чи інших симптомів, виділяють 4 основні клінічні форми хвороби. Крім цього, залежно від кількості, тривалості й інтенсивності симптомів під час ПМС розрізняють легку та тяжку форми перебігу захворювання. Також виділяють 3 стадії синдрому: компенсовану, суб- та декомпенсовану. У зв'язку з тим, що симптомів ПМС налічується величезна кількість, у діагностиці захворювання є деякі труднощі. Основою проведення такої є циклічність патологічних симптомів, що виникають за кілька днів до менструації. Основними методами лікування ПМС є фармакотерапія, гормональна терапія і немедикаментозне лікування. У випадку позитивного ефекту від проведеної терапії рекомендовано профілактичне підтримуюче лікування, що включає вітамінні препарати та транквілізатори.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського