РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000538568<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бут О. Ю. 
Удосконалення процесу штампування трійників еластичним середовищем на основі суміщення технологічних операцій : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / О. Ю. Бут; Кременчуц. нац. ун-т ім. М. Остроградського. - Кременчук, 2014. - 24 c. - укp.

Вперше розроблено математичну модель визначення основних параметрів нового технологічного процесу суміщеного одноперехідного штампування трійників і проведено теоретичне дослідження етапів процесу з урахуванням історії деформування на попередніх етапах. Набула подальшого розвитоку теорія витягування відводу на стінці трубної заготовки внутрішнім тиском еластичного середовища: уточнено схему розкладання загального зусилля витягування відводу на складові, що дозволяє деталізувати та роздільно здійснювати розрахунок зусиль, що докладаються на торці заготовки й еластичного пуансона. Одержано вираз для визначення тиску, що потрібен для деформування еластичного пуансона. Вперше запропоновано та досліджено процес пробивання дна відводу клиноподібним пробивним елементом замкненого контуру, у результаті чого розроблено й експериментально підтверджено математичну модель для визначення енергосилових параметрів на основі класичних закономірностей механіки суцільних середовищ. Вперше щодо формоутворення трубних заготовок запропоновано та вивчено нову технологічну операцію - випрямлення частини дна відводу в стінку відгалуження готового трійника як складового етапу процесу його одноперехідного штампування. З використанням запропонованих залежностей, а також методом комп'ютерного моделювання встановлено розподіл напружень і деформацій у заготовці та зусиль при випрямленні. Удосконалено методику оцінювання штампованості металу за коефіцієнтом локального використання пластичності, розроблено основану на ній методику визначення граничних ступенів деформації при випрямленні.


Індекс рубрикатора НБУВ: К749.012

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412555 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського