Мартинова О. М. Використання мімічних жестів для позначення емоційного стану людини / О. М. Мартинова // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2005. - Вип. 22. - С. 119-122. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.Розглянуто суть мімічних жестів у невербальній комунікації та проаналізовано основні способи їх використання для передачі емоційного стану людини. Рассмотрена суть мимических жестов в невербальной коммуникации и проанализированы основные способы их использования для передачи эмоционального состояния человека. The article focuses on the essence of miming gestures in non-verbal communication; and the basic ways of their use to express the person's emotional state are being analyzed. Індекс рубрикатора НБУВ: Ю953.2
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|