РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000556941<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Попик М. П. 
Ультрасонографічна діагностика гострого калькульозного холециститу, ускладненого коломіхуровим інфільтратом / М. П. Попик, А. М. Новосад // Хірургія України. - 2014. - № 4. - С. 29-32. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - покращити діагностику гострого калькульозного холециститу, ускладненого коломіхуровим інфільтратом, шляхом розробки класифікації ступеня поширеності інфільтрату та його структури. Проаналізовано результати УЗД гострого калькульозного холециститу, ускладненого коломіхуровим нфільтратом, у 103-х хворих у період 2006 - 2012 рр., які порівняно з результатами інтраопераційних спостережень та гістологічних досліджень. Для оцінки ступеня поширеності коломіхурового інфільтрату використовували співвідношення площ жовчного міхура та коломіхурового інфільтрату. За ступенем поширення інфільтрату та його структурою розроблено класифікацію, згідно з якою до I ступеня (локальний) віднесено випадки, коли площа інфільтрату менша за площу жовчного міхура, до II ступеня (паравезикальний) - випадки, коли площа інфільтрату не перевищує подвійної площі жовчного міхура, до III ступеня (поширений) - випадки, коли площа інфільтрату перевищує площу жовчного міхура більш ніж удвічі. У разі пухкого інфільтрату щільність зони інфільтрату була нижчою з наявністю дрібних ділянок зниження ехогенності та відсутності чіткого контуру. За щільного інфільтрату зона гіперехогенності була більш однорідною. Висновки: одержані дані надали змогу визначити термін оперативного втручання та можливості застосування малоінвазивних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.11 + Р413.520.11-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського