РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000556973<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Барыш А. Е. 
Методика бисегментарного переднего межтелового цервикосподилодеза динамическими гибридными пластинами / А. Е. Барыш, С. А. Козырев // Ортопедия, травматология и протезирование. - 2014. - № 3. - С. 90-97. - Библиогр.: 25 назв. - рус.

Цервікальні динамічні пластини (ДП) застосовують для виконання переднього міжтілового спондилодезу (ПМС) у разі травм і захворювань шийного відділу хребта (ШВХ). Розрізняють ДП трансляційні, ротаційні та динамічні гібридні пластини (ДГП). У наукових статтях відображено результати застосування ротаційних та трансляційних ДП, проте відсутній аналіз використання трансляційно-ротаційних ДГП. Мета роботи - проаналізувати результати клінічного застосування розроблених цервікальних динамічних гібридних трансляційно-ротаційних пластин у хірургічному лікуванні травм і захворювань ШВХ. У досліджувану групу увійшло 11 хворих з клінічною симптоматикою різного ступеня вираженості, прооперованих з приводу травм (8 (72,7 %)) та дегенеративних захворювань (3 (27,3 %)) ШВХ. Серед пацієнтів було 7 (63,6 %) чоловіків та 4 (36,4 %) жінки віком від 23-х до 57-ми років (у середньому 42,4). Хворим виконували бісегментарний ПМС, для вентральної міжтілової стабілізації шийних хребців використовували розроблені в ІПХС ім. проф. М. І. Ситенка трансляційно-ротаційні ДГП та вертикальні циліндричні сітчасті імплантати. Результати: виконання бісегментарного ПМС з трансляційно-ротаційними ДГП надало змогу одержати позитивні клінічні результати лікування у 90 % випадків, стабільність фіксації у 100 % та збереження адекватного положення фіксуючих конструкцій у 90 %. Міжтілове бісегментарне зрощення спостерігали в оптимальні терміни завдяки динамічній компресії імплантата в міжтіловому проміжку та пропорційного розподілу навантаження на нього в усіх хворих. Величина сегментарного шийного сагітального контуру зменшилася у середньому на <$E2,76 symbol Р>, що не вплинуло негативно на результат лікування. У післяопераційному періоді трансляційний та ротаційний типи динамізації починають реалізовуватися одночасно, що підтверджено синхронним зменшенням кута проведення гвинтів у краніальній та каудальній парі отворів симультанно з переміщенням пластини відносно гвинтів у продовгуватих отворах. Висновки: трансляційно-ротаційні ДГП надають змогу досягти високих показників зрощення за умов виконання бісегментарного ПМС у лікуванні травм та захворювань ШВХ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.192.5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26813 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського