РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000557009<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Туз В. О. 
Використання особливостей процесів переносу при нагріві і випарному охолодженні плівки рідини на стадії проектування тепломасообмінних апаратів / В. О. Туз, Н. Л. Лебедь // Пробл. заг. енергетики. - 2014. - № 4. - С. 42-45. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

При проектуванні тепломасообмінних апаратів енергетичних установок з метою підвищення ефективності обладнання слід враховувати особливості зміни характеристик процесу тепломасообміну за довжиною поверхні контакту. У разі контакту гравітаційної плівки з рухомою парогазовою сумішшю, крім гідродинамічного та теплового межових шарів, утворюється дифузійний межовий шар. При цьому, коефіцієнти тепловіддачі та масовіддачі залежать від напряму і величини поперечного потоку маси. Рішення системи диференціальних рівнянь, що описує процеси тепломасопереносу в системі, виконується за відомих значень середньоповерхневих коефіцієнтів тепловіддачі та масовіддачі. Більш точний результат можливо одержати враховуючи у разі осереднення значення коефіцієнтів на початковій ділянці та ділянці стабілізованого теплообміну. Для цього необхідно визначити межі початкових ділянок. Експериментальне дослідження процесів тепло- і масообміну за випарного охолодження рідини і охолодження газу надало змогу встановити нелінійний характер зміни коефіцієнтів тепловіддачі та масовіддачі за довжиною каналу. На підставі одержаних результатів визначено залежності, які надають змогу визначити довжину початкової теплової ділянки залежно від режимних параметрів контактуючих фаз і геометричних характеристик каналу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З368-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського