РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000557803<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Благодатний В. М. 
Таксономічні різновиди Papillomavirus в канцерогенезі репродуктивної системи / В. М. Благодатний // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23, кн. 3. - С. 175-181. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Папіломавіруси (ВПЛ) широко розповсюджені в популяції людей. Вважається, що ВПЛ інфіковано майже три чверті сексуально активних дорослих людей по всьому світу. Шляхи інфікування, висока контагіозність ВПЛ, онкогенні властивості збудника зумовлюють потенційну небезпеку щодо інфікування для кожної людини, проте ця небезпека є найвищою для жінок репродуктивного віку. Мета роботи - розробка алгоритму корекції порушень мікробіоценозу піхви та ранньої профілактиці раку шийки матки (РШМ). ВПЛ не можна культивувати та виділяти в культурах клітин за умов in vitro, тому провідне місце у практиці лабораторної діагностики ПВІ займають молекулярні методи, при цьому клінічно патологія (за MKX-X) може не спостерігатись. Типоспецифічність ВПЛ зумовлює різне групування онкогенних генотипів, що знижує ефективність вакцинопрофілактики. Розвиток екзофітних форм має зворотню кореляцію з ВПЛ, що призводять до формування РШМ. Порушення мікробіоценозу піхви спрощує інфікування вірусами ВПЛ і/або розвиток РШМ у вже інфікованих жінок у попередній період життя. Класифікація "Типы микроэкосистемы влагалища женщин репродуктивного возраста" (Кира Е. Ф.,1996 г. Санкт-Петербург) за виключенням "нормоценоз" є аморфною і не відображає етіологічну значущість ряду мікроорганізмів у формуванні стійких передракових порушень мікробіоценозу. Розроблено етіологічні критерії мікробіоценозу піхви. Висновки: рання профілактика РШМ спроможна з використанням новітніх сучасних медичних технологій для корекції/лікування патологічних мікробіоценозів піхви, що підсилюють неспецифічну імунну відповідь, враховуючи етіологічну значущість мікроорганізмів у формуванні стійких передракових порушень мікробіоценозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42 + Р569.714.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського