Гузенко Т. А. Посилення ролі соціальних мереж в екологічній комунікації / Т. А. Гузенко // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2012. - № 3. - С. 15-23. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.Окреслено особливості соціальних комунікацій між органами місцевого самоврядування та громадськими об'єднаннями екологічної спрямованості. Проаналізовано роль соціальних мереж у спілкуванні між суб'єктами екологічної комунікації - громадськими організаціями, представниками підприємств і владних структур, експертів з питань довкілля. Визначено основні канали реалізації та динаміку розвитку соціальних мереж як генератора громадянської активності в процесі, що недостатньо враховуються органами місцевого самоврядування різних рівнів. Індекс рубрикатора НБУВ: Б1 в2:С
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|