РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000560107<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гармаш О. В. 
Підходи до використання кристалооптичного методу дослідження біологічних рідин / О. В. Гармаш, Є. М. Рябоконь, Є. К. Гармаш // Клініч. фармація. - 2014. - 18, № 4. - С. 34-37. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Узагальнено результати застосування кристалооптичного методу дослідження біологічних рідин, зокрема ротової рідини, з метою діагностики патологічних процесів у порожнині рота пацієнтів, у тому числі на доклінічній стадії розвитку патологічного процесу. Наведено результати досліджень змін кристалоутворювальної здатності ротової рідини та морфологічної картини її фацій у пацієнтів у разіи терапевтичній дії на тканини пародонта низькоінтенсивного світлового випромінювання. Проведено співставлення результатів курсу профілактики для 2-х типів випромінювання - поліхроматичного поляризаційного та червоного монохроматичного. Виявлено позитивну динаміку зміни морфологічної картини фацій і зникнення в них маркерів патологічних станів, що може свідчити про сприятливий вплив низькоінтенсивного світлового випромінювання на стан пародонта. Наведено рекомендації щодо застосування того або іншого профілактичного засобу залежно від вихідних кристалоутворювальних властивостей ротової рідини. Аналіз сучасної літератури з даної теми показав, що морфологічна картина фацій ротової рідини може бути своєрідним маркером доцільності використання певного методу профілактики розладів мікроциркуляції у тканинах щелепно-лицьової області, обгрунтуванням для проведення профілактичних заходів та оцінювання їх ефективності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р345

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського