РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000562223<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Поночевна О. В. 
Досвід використання біологічної терапії в лікуванні дітей, хворих на ювенільний ідіопатичний артрит / О. В. Поночевна // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23, кн. 4. - С. 145-151. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто питання поширеності ювенільного ідіопатичного артриту (ЮІА) у світі і в Україні, соціальні наслідки цієї хвороби, а також поліморфізм симптомів, що призводить до діагностичних помилок і пізньої діагностики. Виходячи з патогенезу ЮІА, його різні підтипи не однаково реагують на лікування. Пригнічення дії фактора некрозу пухлини надає змогу розраховувати на усунення патологічного процесу і забезпечити запобігання необоротним структурним змінам суглобів. Загальний підхід, який поєднує якісну діагностику та ранню інтенсивну фармакологічну стратегію, спрямований на досягнення довготривалої ремісії, буде покращувати якість життя у дітей з ювенільним артритом. Мета роботи - оцінити ефективність інтенсифікації лікування біологічними препаратами деяких клінічних варіантів ЮІА. Серед 79-ти дітей, що знаходилися на лікуванні в НДСЛ "Охматдит" протягом 2013 р. з діагнозом ЮІА 7-ми було призначено біологічний препарат адалімумаб, що є інгібітором фактора некрозу пухлини. На початку лікування визначалася активність хвороби згідно з критеріями Протоколу лікування ЮІА у дітей, ефективність терапії визначалася за критеріями ACR, що є показником зменшення симптомів артриту на певний відсоток. Після 16-ти тиж терапії всі діти продемонстрували ефективність лікування ACR30, знизивши кількість "активних" суглобів і показники візуальної аналогової шкали для пацієнта. Всі діти добре переносили введення препарату, побічних реакцій та ускладнень терапії не було. Одержані результати спостереження узгоджуються з даними європейських рандомізованих клінічних досліджень. Висновки: своєчасне призначення біологічної терапії скорочує частоту рецидивів, покращує прогноз захворювання та якість життя пацієнтів, що підтверджують результати спостережень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.418.120.161-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського