РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000563925<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вишневська О. А. 
Вплив замісної терапії препаратами рекомбінантного гормону росту на стан гіпофізарно-тиреоїдної та гіпофізарно-наднирникової систем у дітей препубертатного віку із соматотропною недостатністю / О. А. Вишневська, О. В. Большова // Лікар. справа. - 2013. - № 4. - С. 81-87. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Нині єдиним патогенетично обгрунтованим методом лікування соматотропної недостатності (СН) є застосування препаратів рекомбінантного гормону росту (рГР). Відмічаючи безумовну ефективність препаратів рГР у дітей з СН щодо корекції росту, вчені продовжують дослідження впливу терапії рГР на різні органи та системи хворої дитини з метою своєчасного виявлення незначних відхилень їх функціонування. Так, ряд авторів відмічають імовірне пригнічення тиреоїдної та наднирникової функції на фоні лікування препаратами рГР. Крім того, у значної кількості хворих із СН виявлено множинний дефіцит гормонів гіпофіза (в тому числі ТТГ і АКТГ), і призначення рГР може негативно впливати на стан гіпотиреозу і гіпокортицизму у хворої дитини та значно знизити ефективність терапії. У відділенні дитячої ендокринної патології Інституту ендокринології та обміну речовин накопичено великий досвід лікування дітей із СН, які одержували лікування препаратами рГР, а також вивчення ефективності та безпечності даного лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського