РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000564315<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гайда О. М. 
Міцність, деформативність та тріщиностійкість залізобетонних балок відновлених ін'єкційним методом : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. М. Гайда; ДП "Держ. НДІ буд. конструкцій". - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Вдосконалено модель для розроблення методики розрахунку початкового напружено-деформованого стану просоченого бетону від обтискування ін'єкційним матеріалом (полімером) під час полімеризації. Встановлено можливість виразити поперечний переріз полімеру, який обтискає бетон, через його об'єм. Вдосконалено методику розрахунку об'ємного напружено-деформованого стану просоченого полімером бетону з врахуванням взаємозв'язку зусиль та деформацій, зміна яких в одному напряму спричиняє появу зміни додаткових деформацій в усіх напрямах. Набуло подальший розвиток дослідження взаємозв'язку між повзучістю та релаксацією ін'єкційного матеріалу (полімеру), який перебуває в порах і тріщинах напруженого бетону, з застосуванням теорії пружно-повзучого тіла та еквівалентності систем у співвідношенні до часу. Вперше одержано експериментальні дані щодо роботи залізобетонних балкових конструкцій, попередньо оброблених ін'єкційними методами, а саме: досліджено вплив такого ін'єкційного просочення на міцність, деформативність та тріщиностійкість конструкцій; вперше одержано експериментальні дані щодо просочення, як уже наявних тріщин, так і процесу просочення тіла бетону; одержано науково обгрунтовані нові композиційні матеріали для покращання технології ін'єкційного просочення та склеювання тріщин бетонних і залізобетонних конструкцій та вдосконалено інструменти для реалізації методики ін’єкційного просочення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413409 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського